SpaceClaim zvyšuje CAD/CAM produktivitu

Ať již vyrábíte obrobky na CNC strojích, vytváříte plechové dílce či tisknete prototypy na 3D tiskárnách, SpaceClaim je nejlepším řešením pro zvýšení produktivity a zdárné dokončení projektu.

Výzvy při prípravě modelů pro výrobu CAD/CAM

Tradiční parametrické CAD systémy byly navrženy tak, aby umožňovali tvorbu detailních modelů pro výrobní dokumentaci. Nicméně, když dojde na výrobu součástí, složité vztahy a závislosti v modelech můžou být spíše na obtíž. Velmi často se stává, že se uživatelé zabývají fungováním CAD systému a tím se zpožďuje celá výroba. Pokud se zjistí, že je potřeba návrh upravit, může to být opravdu problém. SpaceClaim umožňuje jednoduše řešit tyto problémy a pokud zákazník změny schválí, můžete přikročit k výrobě.

Proč je SpaceClaim ideálním pro výrobu

SpaceClaim je navržen tak, aby mohl kdokoliv vytvářet 2D a 3D data. Uživatelské prostředí je uživatelsky přívětivé a umožňuje komukoliv práci ve 3D. Nejedná se o komplexní CAD systém. CAD specialisté, kteří nebudou SpaceClaim používat denně, práci v něm nezapomenou. Inženýři, kteří nejsou CAD specialisté a ani nachtějí být, se mohou systém naučit během hodin.Novinky

Nová učebna Zlín

V rámci zkvalitnění našich služeb, jsme pro Vás připravili novou učebnu ve Zlíně.

 

Edgecam 2017 R2 SU8

Byl vydán Opravný balíček SU8 pro novou verzi Edgecam 2017 R2.

 

Akce a veletrhy

Podívejte se na přehled Akcí a Veletrhů NEXNET.

Akce a veletrhy...
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon