SpaceClaim zvyšuje CAD/CAM produktivitu

Ať již vyrábíte obrobky na CNC strojích, vytváříte plechové dílce či tisknete prototypy na 3D tiskárnách, SpaceClaim je nejlepším řešením pro zvýšení produktivity a zdárné dokončení projektu.

Výzvy při prípravě modelů pro výrobu CAD/CAM

Tradiční parametrické CAD systémy byly navrženy tak, aby umožňovali tvorbu detailních modelů pro výrobní dokumentaci. Nicméně, když dojde na výrobu součástí, složité vztahy a závislosti v modelech můžou být spíše na obtíž. Velmi často se stává, že se uživatelé zabývají fungováním CAD systému a tím se zpožďuje celá výroba. Pokud se zjistí, že je potřeba návrh upravit, může to být opravdu problém. SpaceClaim umožňuje jednoduše řešit tyto problémy a pokud zákazník změny schválí, můžete přikročit k výrobě.

Proč je SpaceClaim ideálním pro výrobu

SpaceClaim je navržen tak, aby mohl kdokoliv vytvářet 2D a 3D data. Uživatelské prostředí je uživatelsky přívětivé a umožňuje komukoliv práci ve 3D. Nejedná se o komplexní CAD systém. CAD specialisté, kteří nebudou SpaceClaim používat denně, práci v něm nezapomenou. Inženýři, kteří nejsou CAD specialisté a ani nachtějí být, se mohou systém naučit během hodin.Novinky

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Výpadek pevných linek

Vážení zákazníci, omlouváme se, že de 31. 5. 2018 nebudou dostupné pevné linky a to včetně Zelené linky technické podpory. Tento výpadek je z důvodu servisích prací na rozvodné síti E.ON. Pro požadavky na technickou podporu využijte prosím tickety na portále eSupport. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. .

 

Akce a veletrhy

Podívejte se na přehled Akcí a Veletrhů NEXNET.

Akce a veletrhy...
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon