Koncepční modelování v rané fázi návrhu

SpaceClaim umožňuje inženýrům jednoduše vizualizovat, spolupracovat a vyhodnocovat návrhy ve 3D, čímž jsou schopni dosáhnout nové úrovně při inovacích a vývoji výrobku. Uživatelské prostředí SpaceClaim umožňuje práci jak CAD expertům, tak uživatelům, kteří nemají s CAD systémy mnoho zkušeností. Mohou tak udělat změny v geometrii v rané fázi návrhu, ještě předtím, než je návrh přenesen např. do tradičního CAD systému.

Výzvy při používání tradičního software při koncepčním modelování

Tradiční parametrické CAD systémy byly navrženy tak, aby umožňovali tvorbu detailních modelů pro výrobní dokumentaci. Zatímco vazby použité při parametrickém modelování jsou důležité pro výrobu, v rané fázi návrhu a vývoje se stávají zdrojem problémů. Inovace je potlačena a místo aplikace kreativních myšlenek stráví uživatel více času přepočítáváním modelu. Navíc použití takového CAD systému během brainstormingu je pomalé a neefektivní.

SpaceClaim je ideální pro návrh a vývoj

SpaceClaim osvobozuje uživatele od vazeb tradičních parametrických modelářů, což jim umožňuje se soustředit na kreativní proces. Využití 3D prostředí nejen v rané fázi návrhu zvyšuje inovace a produktivitu.

  • Rychlá tvorba koncepčního modelu, který můžete sdílet se svými zákazníky, inženýry z vývoje, CAE analytiky, výrobci a CAD týmem
  • Práce s geometrií, bez ohledu na to, odkud pochází – od dodavatele, z webových zdrojů, z jiného CAD systému – všechny modely můžete použít společně v jednom prostředí
  • Živá (realtimová) spolupráce s ostatními členy návrhového týmu
  • Tvorba fotorealistických renderů

Výhody pro SpaceClaim zákazníky

  • Snížení dodacího času na trh o 30% i více
  • Nízké náklady na vlastnictví, úspora peněz na školení

 Novinky

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Výpadek pevných linek

Vážení zákazníci, omlouváme se, že de 31. 5. 2018 nebudou dostupné pevné linky a to včetně Zelené linky technické podpory. Tento výpadek je z důvodu servisích prací na rozvodné síti E.ON. Pro požadavky na technickou podporu využijte prosím tickety na portále eSupport. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. .

 

Akce a veletrhy

Podívejte se na přehled Akcí a Veletrhů NEXNET.

Akce a veletrhy...
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon